Разделы:

pogoda

В регіоні

Мокрий сніг, сильні вітри і значне похолодання прогнозують синоптики на найближчі дні

87

12:00, 22 Октябрь 2018

РАНОК З ІНТЕРОМ

Самое важное и актуальное — в программе «РАНОК З ІНТЕРОМ» по будням с 7 до 10 утра на телеканале «Интер» .

Мокрий сніг, сильні вітри і значне похолодання.

Прогноз синоптиків на найближчі дні вже по-осінньому суворий. Тож легкий одяг можна сміливо ховати до шафи. Адже відсьогодні стовпчики термометрів стрімко повзтимуть униз. Місцями навіть можливі заморозки.

Читайте також Синоптики рассказали какая погода ждет украинцев в ближайшие дни

На заході країни сьогодні переважно хмарно. Проте не дощитиме. Стовпчики термометрів удень сягнуть десяти — шістнадцяти градусів вище нуля. Вночі — один-п’ять із плюсом.

На півночі також мінлива хмарність. Сухо. Повітря прогріється до десяти-чотирнадцяти тепла. Вночі — вже зовсім холодно, місцями стовпчики термометрів опустяться до нуля градусів!

На сході — хмарно й дощ. Але досить тепло. Плюс чотирнадцять-вісімнадцять градусів удень. Уночі вісім — десять із плюсом.

На півдні хмарність мінлива, а повітря ще досить тепле. Незначні дощі синоптики прогнозують лише у Запоріжжі. Вдень шістнадцять — вісімнадцять градусів вище нуля. Плюс вісім-дванадцять буде вночі.

У центрі країни хмарно з проясненнями. Але з неба не впаде жодної краплини. Стовпчики термометрів коливатимуться в межах одинадцяти-шістнадцяти градусів — поки що тепла. Вночі опустяться до трьох-десяти теж із плюсом.

У столиці — хмарно з проясненнями. Без опадів. Повітря вдень прогріється до плюс одинадцяти градусів. І до чотирьох — ледь помітного тепла — стовпчики термометрів опустяться уночі.

Loading...
Загрузка...

Читайте также

Загрузка...