Разделы:

Monatik

Monatik

MONATIK представив новий проникливий кліп (ВІДЕО)

46

21:15, 2 Ноябрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Популярний мультиартист MONATIK, який тільки нещодавно представив нову композицію «Зашивает душу», наразі вже презентував відео до неї.

Читайте також MONATIK – Зашивает душу: нова крута пісня підкорює мережу 

Результат пошуку зображень за запитом "Monatik"

«Зашиває душу» — це восьма за рахунком спільна відеоробота MONATIK і режисера Таню Муіньо. До цього команда знімала масштабні кліпи з танцями на маяку, на рухомому потягу, гарячі вечірки, танці в стилі східних єдиноборств. Заради незвичайного кадру вони стрибали з палуби корабля, а над їхніми головами пролітав мотоцикл.

Однак нова історія — інша, більш особиста. Це таке собі інтимне одкровення без спецефектів. Але в той же час команда все одно залишилася вірною собі і стикалася з різноманітними викликами, зокрема, знімання на віллі, яку після знімань «Казино Рояль» закрили та стрибки в Венеційський канал. Сам MONATIK зізнається, що ця робота про людей, які допомагають проходити найрізноманітніші, часом складні життєві ситуації.

«Зашиває душу» — провокує на добрі спогади або, що ще краще, на їх створення! Перевірили на собі: працює! Нехай душа буде ціла-цілісінька і дах на місці. Made with love and rhythm», — зазначив співак.  Знімання кліпу відбувалися у Венеції та на озері Комо, де свого часу знімався фільм про Джеймса Бонда, кліп All of me John Legend, а також епізоди космічної саги «Зоряні війни».

Результат пошуку зображень

Цікаво, що деякі кадри були відзняті на плівкову камеру, яка була в колекції Енді Воргола. А для того, щоб проявити кадри, команда вирушила з Італії до Німеччини, оскільки цю плівку можна проявити виключно в Берліні.

Атмосфера на знімальному майданчику була сповнена пригод. Для однієї зі сцен героям навіть довелося піти на ризик і на прохання режисера стрибнути в Венеційський канал.

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...