Разделы:

dom

В регіоні

Мушля на березі моря: чим вражає сучасний будинок біля Одеси від українських дизайнерів

256

18:00, 20 Декабрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Творці з українського архітектурного бюро Drozdov & Partners розробили сучасний сімейний будинок на березі Чорного моря на Одещині, повідомляє 24tv.ua

Будинок розрахований на одну сім’ю і може служити такою собі невеликою родинною дачею.

Раніше ми повідомляли: Скандинавська зима у затишних фото Келлі Хадсон

Архітектори з харківського бюро Drozdov & Partners зізнаються, що цей проект став для них черговим позитивним досвідом, оскільки доводилось працювати на відстані із замовниками. І саме замовники відповідали за інтер’єр будинку та благоустрій прибудинкової території.

Будівля, окрім назви Shell, має форму такої собі закритої мушлі. Трьома, практично повністю закритими від чужих очей стінами, вона «відгороджується» від навколишнього світу, а четвертою стороною відкривається до моря.

Всередині будівлі є два вбудовані «будиночки» з приватними функціями спалень, а порожнеча між внутрішніми об’ємами і зовнішньою оболонкою заповнює спільний простір.

Усі внутрішні приміщення (дитяча кімната, головна спальня, спільна зона) мають власні зовнішні продовження у вигляді терас і балкону, з яких відкриваються неймовірні краєвиди на морське узбережжя Чорного моря.
Підписуйтесь на CHANGEUA в facebook

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.