Разделы:

karantin

В регіоні

На Буковині закрили школу через спалах кору

8

11:30, 24 Октябрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

У селищі Путила Чернівецької області до кінця тижня припинили навчання у школі, де на кір захворіли 38 учнів. Про це повідомляє прес-служба Путильської РДА.

Раніше ми повідомляли: МОЗ оприлюднило причини масштабного спалаху кору на Івано-Франківщині (ВІДЕО)

«Зареєстровано спалах в Путильській ЗОШ І-ІІІ ст., де захворіло 38 учнів. Відтак прийнято рішення про припинення навчання в освітньому закладі з 22 жовтня до кінця поточного тижня», — йдеться у повідомленні.

Крім того, у Путильському ДНЗ зареєстрованодва два випадки, Киселицькій ЗОШ І-ІІІ ст. — 3 випадки, Мариничівському НВК – два захворювання на кір. По одному випадку зафіксовано в Путильській гімназії, Сергіївській ЗОШ І-ІІІ ст., Підзахаричівському НВК, Довгопільській ЗОШ І-ІІІ ст. Домашні вогнища налічують 10 випадків. Керівникам закладів, де реєструвались випадки кору, направлялись рекомендаційні листи щодо вжиття санітарно-епідеміологічних заходів.

Загалом, за оперативними даними Путильського районного лабораторного відділення Вижницького міжрайонного відділу лабораторних досліджень ДУ «Чернівецький обласний лабораторний центр МОЗУ», станом на 18.10.2018 р. в районі на кір захворіло 59 осіб.

Підписуйтесь на CHANGEUA в facebook

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...