Разделы:

2135294

В регіоні

На Буковині засудили екс-депутата, який не декларував свої статки

94

13:27, 13 Сентябрь 2019

Change

Найбільш цікаві новини

У Чернівецькій області суд призначив покарання колишньому депутатові сільської ради, який упродовж кількох років не оприлюднював на сайті НАЗК декларації про власні доходи і витрати, пише Молодий буковинець.

Як повідомляє molbuk.ua, відповідна інформація розміщена у судовому вироку, який опублікований в реєстрі НАЗК.

Так, буковинець, будучи обраним депутатом Кулівецької сільської ради Заставнівського району, не оприлюднив декларацію про власні доходи за 2016 і 2017 роки.

Пізніше він достроково припинив свої депутатські повноваження, однак не оприлюднив декларацію про доходи за 2018 рік.

У судовому засіданні чоловік визнав себе винним та пояснив, що не подавав електронні декларації, оскільки не придавав цьому питанню особливого значення.
Він сказав, що ніколи не цікавився проблемами заповнення декларацій, не збирався їхати до міста Заставна для виготовлення електронного ключа, не вміє користуватися комп’ютером і нікого не просив про допомогу.

Заставнівський районний суд визнав чоловіка винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 366-1 КК України та призначив йому покарання у вигляді 150 годин громадських робіт із позбавленням права обіймати посади в органах місцевого самоврядування терміном на один рік.

Читайте також: На Буковині призначили нового начальника СБУ

Loading...

Читайте также