Разделы:

na Kanarakh

За кордоном

На Канарах заборонили малювати на піску

110

15:00, 14 Февраль 2019

Change

Найбільш цікаві новини

На Гран-Канарія, що входить до групи Канарських островів, екологи б’ють на сполох. Туристи завдають непоправної шкоди піщаним дюнам у популярному місті Маспаломас, залишаючи написи і малюнки на піску, а також викладаючи фігури з вулканічних каменів, пише maximum.fm

Найпопулярнішими «роботами» називаються гігантські серця і імена, які часом видні на фотографіях Google Maps.

Місцева влада вже підтримали екологів і ввели значні штрафи за малюнки на піску. Порушникам загрожує штраф у розмірі 600 євро, а в деяких випадках тюремне ув’язнення.

Читайте також: Британцев, фотографирующих женщин под юбками, будут сажать в тюрьму

Піщані дюни острова Гран-Канарія – частина природного заповідника. Вони вважаються важливою екосистемою архіпелагу. Екологи заявляють: якщо не вжити заходів, природна краса цих місць може бути втрачена назавжди.

Місцева влада планує найближчим часом запустити на Гран-Канарія спеціальну кампанію, яка поінформує туристів про те, як важливі піщані дюни. Крім того, планується збільшити кількість поліцейських патрулів на пляжах. Екологи наполягають на роздачі спеціальних листівок замість туристичних карт в аеропортах Канарських островів.

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.