Разделы:

hleb

В регіоні

На Київщині відкрили завод із виготовлення замороженого хліба (ВІДЕО)

134

20:15, 27 Ноябрь 2018

РАНОК З ІНТЕРОМ

Самое важное и актуальное — в программе «РАНОК З ІНТЕРОМ» по будням с 7 до 10 утра на телеканале «Интер» .

Як завжди мати під рукою теплий і хрусткий хліб?

Питання турбує і господинь, і власників кав’ярень та ресторанів. Адже важко спрогнозувати скільки булочок, круасанів саме сьогодні замовлять клієнти. І вихід є.

Читайте також У Києві з крамниць зникає соціальний хліб (ВІДЕО)

hleb 1484655489_1

Із заводу продукт доставляють замороженим. Далі його можна будь-якої миті просто покласти у піч. За кілька хвилин гаряча чіабата чи багет — у вас на столі. На Київщині відкрили завод із виготовлення саме такого замороженого хліба.

Нове обладнання на заводі аж блищить. А це — перші заміси тіста, стартова партія випічки італійського білого хліба «чіабата». З печі продукція виїжджає рум’яною, запашною та відправляється до морозильної камери.

У морозильнику хліб може пролежати півроку чи навіть довше — він не втратить своїх смакових властивостей. Натомість достатньо на 20 хвилин покласти буханець у піч, і маємо свіжий та запашний продукт до столу.

І все це обладнання обслуговують лише кілька працівників — процес створення замороженого хліба майже повністю автоматизований. За день тут можуть виготовити до 24 тонн продукції. І замовники на неї вже є і в Україні, і в інших державах. Адже заморожений хліб — це і економія часу, і свіжий хліб на столі будь-якої миті.

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...