Разделы:

luna

космос

На Місяці зафіксована рекордно низька температура

922

8:30, 10 Февраль 2019

Change

Найбільш цікаві новини

В ході пілотованих місій програми «Аполлон» було встановлено, що денні температури на супутнику Землі досягають 127 градусів Цельсія, а нічні опускаються до мінус 170 градусів Цельсія, пише maximum.fm

Заміри проводилися на видимій стороні Місяця. Однак тепер автоматична міжпланетна станція «Чан’е-4» зафіксувала ще більш холодні температури.

Читайте також: Авиаперелеты в Украине конкурируют по цене с поездами и автобусами (ВИДЕО)

Китайський зонд працює на зворотному боці Місяця з 3 січня 2019 року. Під час довгої місячної ночі (триває вона два земних тижні) станція зафіксувала зниження температури до мінус 190 градусів Цельсія. Різницю між даними, отриманими раніше місією «Аполлон», вчені пояснюють різним складом грунту на різних сторонах Місяця. Однак це поки лише здогад, і більш точні результати повинен принести аналіз зразків грунту із зворотного боку Місяця.

Підписуйтесь на CHANGEUA в facebook

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.