Разделы:

hleb

Здоров`я

На що потрібно звернути увагу під час вибору хліба

206

20:00, 2 Май 2021

Change

Найбільш цікаві новини

А як ви підходите до вибору хліба? Підозрюємо, що просто берете перший буханець, який трапиться під руки. Насправді ж, потрібно врахувати низку пунктів: починаючи з етикетки та закінчуючи упаковкою.

Отже, на що варто звернути увагу під час вибору хліба, щоб не прогадати, пише maximum.fm

1. Мультизернові: «мультизерна» (або «7 зерен», «12 зерен» і так далі) може означати різні види очищених або цільних зерен. А що стосується «натурального» і «ремісничого», вони неточні і можуть означати все що завгодно.

2. Без глютену: якщо ви не чутливі до глютену, перехід на цей хліб може виявитися безглуздим для здоров’я, оскільки він може бути дорогим, менш поживним і мати менші розміри.

3. Зроблено з «древніх» зерен: це стосується таких цільнозернових продуктів, як просо, амарант, ТЕФ, камут та жито. Хліб, приготовлений з цих зерен, може бути кориснішим для здоров’я. Обов’язково перевірте етикетку з інгредієнтами.

4. Дієтичний: низькокалорійний хліб часто означає менше поживних речовин і більше наповнювачів, таких як целюлоза. Уникайте подібних етикеток і просто виберіть хліб, який містить менш ніж 80 калорій і щонайменше 2 грами клітковини на скибочку.

Читайте також: Чому закохані часто подібні один на одного: пояснюють вчені

5. Колір: хліб з низьким вмістом поживних речовин іноді забарвлюють у коричневий колір, щоб він виглядав здоровим. А деякі види білого хліба можуть містити корисніше цельнозернове борошно. Прочитайте етикетку, щоб визначити харчову цінність.

6. Клітковина і загальна кількість вуглеводів: «Найпростіший спосіб визначити хороший хліб – це подивитися на загальну кількість вуглеводів і клітковини, – каже дієтолог з Лос-Анджелеса Ілана Мулштейн. – Ви повинні мати хоча б 1 грам клітковини на 10 грамів вуглеводів. Чим більше клітковини, тим краще».

7. Кукурудзяний сироп: дріжджам потрібен цукор для утворення вуглекислого газу, який змушує хліб підніматися. Але є один підсолоджувач, якого слід уникати: кукурудзяний сироп з високим вмістом фруктози. Дослідження пов’язують його споживання з діабетом, ожирінням печінки, високим кров’яним тиском і ожирінням.

Loading...

Читайте также