Разделы:

novi pravyla vydachi likiv

Здоров`я

На які лікарські препарати скасовано заборону: Держлікслужба видала розпорядження

232

17:30, 16 Ноябрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Державна служба України з лікарських засобів і контролю за наркотиками на підставі позитивних результатів додаткових досліджень скасувала тимчасову заборону на вагінальні таблетки «Неотризол» і профілактичний засіб проти інфаркту та інсульту «Клопідогрель».

Відповідні документи з’явилися на офіційному сайті відомства.

Читайте також У Києві пройдуть навчання рятувальників: городян просять не панікувати

Щодо «Неотризолу», то мовиться про серії Е17172 та EN018001A1. Виробником цього лікарського засобу є індійська компанія «Евертоджен Лайф Саєнсиз Лімітед» (Індія). Випускається він у картонній коробці, в якій міститься по одному блістеру у складі 8 таблеток разом із аплікатором.

«Неотризол» застосвується для лікування комбінованих гінекологічних захворювань, таких як бактеріальний вагіноз та вагініт, спричинених Candida albicans, а також змішаних інфекцій (трихомонади, анаеробна інфекція, включаючи гарднерели та дріжджоподібні гриби).

Додамо, що цей препарат було тимчасово заборонено у серпні через невідповідність вимогам аналітичної нормативної документації до його реєстраційного посвідчення за показником «Ідентифікація – ТШХ – неоміцину сульфат» (на пластині відсутня пляма червоного кольору на хроматограмі розчину 1).

Неотризол, Клопідогрель, ліки, медицина, тимчасова заборона, Держлікслужба

Також дозволено реалізацію та застосування «Клопідогрелю» серії 20517: виробник – «Дослідний завод «ГНЦЛС» (Україна). Випускається він у картонній коробці, в якій міститься 3 блістери по 10 таблеток.

Тимчасово заборонено цей лікарський засіб було у жовтні, а підставою стала невідповідність вимогам методів контролю якості до реєстраційного посвідчення препарату за показниками «Розчинення», «Однорідність дозованих одиниць».

Loading...

Читайте также