Разделы:

vozduh

Наука

На Землі зафіксований рекордний показник СО2

297

12:15, 14 Май 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Кількість CO2 (вуглекислий газ) на Землі перевищила історичний максимум з моменту появи сільського господарства, пише maximum.fm

За даними обсерваторії Національного управління США з дослідження океанів й атмосфери (NOAA), розташованої біля вершини вулкана Мауна-Лоа на острові Гаваї був зафіксований найвищий рівень вуглекислого газу на планеті.

У земній атмосфері зафіксували 415 частин СО2 на мільйон (ppm). Це означає, що в кожному кубічному метрі повітря присутні не менш ніж 415 мл вуглекислого газу.

Вчені повідомляють, що це найвищий показник не тільки серед задокументованої історії, а й з моменту появи сільського господарства 10 тисяч років тому. Близько 3 мільйонів років тому, в епоху пліоцену, концентрація вуглекислоти становила від 310 до 400 ppm. Вперше в сучасній історії рівень СО2 досяг позначки 400 ppm у 2013 році.

Читайте також: Як ліки впливають на печінку

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.