Разделы:

nadia dorofeeva

Личности

Надя Дорофєєва зізналася, що тричі отримувала пропозицію руки і серця

666

12:30, 28 Декабрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Слідом за актрисою Настею Короткою, яка поділилася історією знайомства з чоловіком Андрієм Бєдняковим, про своє особисте життя розповіла солістка дуету «Время и Стекло» Надя Дорофєєва.

В інтерв’ю Сегодня.Lifestyle Надя зізналася, що від коханого Володимира Дантеса отримувала пропозицію тричі. І все ж пара одружилася 8 липня 2015 року.

Читайте також Надя Дорофеева получила награду от корейцев (ФОТО)

<p style="text-align: justify;">Надя Дорофєєва. Фото: facebook.com/nadya.dorofeeva</p>

— Надя, розкажіть, якою була ваша перша зустріч з Вовою?

— Ми познайомилися з ним у поїзді, коли їхали на спільний концерт. Я пам’ятаю, що Вова взагалі не звертав на мене уваги, тому я раніше за інших пішла в своє купе спати. Але через пару годин він різко відкрив двері в моєму купе і сказав лише одну фразу: «Надя, я одружуся з тобою». Після чого відразу пішов (сміється). Наступного дня на фестивалі ми обмінялися телефонами, щоб після виступу зустрітися і погуляти, але не вдвох, а великою компанією, разом з іншими артистами. Але так вийшло, що відразу після концерту ми з Позитивом поїхали в інше місто, а Вова так і не подзвонив. Наступного ранку я прокинулася з єдиним бажанням, щоб він мені написав, і рівно через 5 хвилин я отримала від нього смс-ку зі словами «Доброго ранку». Вже через тиждень ми стали жити разом (посміхається).

36578770_1950461978331310_5682063543004823552_n

— А як Вова зробив вам пропозицію?

— Через три місяці після знайомства Вова зробив мені першу жартівливу пропозицію. Чому жартівливу? Тому що кільце він скрутив з дроту від шампанського. Ще через півроку він знову зробив пропозицію, але тут все було серйозніше. Це сталося 15 січня, коли ми були за містом. Вова влаштував цілий квест, який закінчився в туалеті … Власне, саме там він і запропонував мені вийти за нього заміж (сміється).

Став на коліно і говорив дуже красиві слова. А я ніяк не могла повірити і весь час перепитувала: «Ти зараз реально пропозицію мені робиш чи жартуєш?». Як бачите, не жартував. Але на той момент у нас не було можливості зробити весілля мрії. Тому святкування було тільки через чотири роки. Коли час прийшов, я сказала Вові жартома, що його пропозиція застаріла. Тому йому довелося робити пропозицію втретє, і вона була дійсно казковою, як у кіно. Вова зробив її в прямому ефірі на радіо, в день народження моєї мами. А мою реакцію зняли на відео подружки, які були зі мною поруч, а й паралельно в змові з ним. Це було шалено зворушливо! І я рада, що цей момент зберігся не тільки в нашій пам’яті.

38680520_2004642926246548_8428179088476209152_n

— А які спогади залишилися від самого весілля? Які подарунки в основному дарували?

— Чесно? Я пам’ятаю, що цілий день дуже хотіла їсти. Ми з Вовою так довго розробляли меню, але самі практично нічого не їли. Хоча я точно пам’ятаю, що спробувала весільний торт, він був дуже смачним. Весілля у нас було чудове. Приїхали наші друзі, родичі, артисти, які зробили нам подарунок і виступили. А ще ми з Вовою домовилися, що не робимо на весіллі один одному сюрпризів, але я його обдурила і написала пісню, яку присвятила йому. Вона називається «Літай».

Стосовно подарунків гостей, то всі вони були шалено приємні. Мої продюсери Потап і Іра Горова подарували таку значну суму, що можна сказати, наше весілля окупилося завдяки саме їх подарунку (сміється). Ще нам подарували весільну подорож до Іспанії, в яку, правда, поїхала я разом з мамою. Тому що у Вови на той момент були зйомки. Але нічого, ми потім заповнили. Востаннє, наприклад, влаштували собі медовий місяць на Балі.

___01

Loading...

Читайте также