Разделы:

nagoroda_sportsmeniv_loda1

Нагородження фахівців галузі фізичної культури та спорту відбулося у Львові (ФОТО)

138

14:47, 13 Сентябрь 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Сьогодні, 13 серпня, напередодні Дня фізичної культури та спорту заступник голови Львівської ОДА Василь Лозинський вручив подяки провідним фахівцям галузі фізичної культури та спорту. Про це повідомили у прес-службі Управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА.

У Львові нагородили кращих фахівців у галузі фізичної культури та спорту. Фото: 
Управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА

“Тішить, що ви є сильні духом, тілом та показуєте приклад іншим, як потрібно працювати над собою та розвиватись. Дуже приєно, що ви гуртуєтесь і, що ця ідея здорового спортивного способу життя вас усіх об’єднює.

У Львові нагородили кращих фахівців у галузі фізичної культури та спорту

Нам усім важливо підтримувати молодь, яка прагне займатися фізичною культуроюʺ,– зазначив Василь Лозинський.

Подяки Львівської облдержадміністрації отримали Юля Гаврушко – головний спеціаліст відділу фізичної культури та спорту управління молоді та спорту Львівської міської ради, Віктор Глібенко – тренер з вільної боротьби Львівського училища фізичної культури, Іван Дзядик – тренер–викладач зі стрільби з лука Львівської обласної ДЮСШІ ʺГаличинаʺ, Тетяна Дух – доцент кафедри легкої атлетики Львівського державного університету фізичної культури ім. Івана Боберського, Микола Залигін – тренер зі спорту Львівського училища фізичної культури, Володимир Іванчук – тренер – викладач з кульової стрільби КДЮСШ ʺЗдоров‘яʺ, Антон Литвинець – викладач кафедри стрільби і технічних видів спорту Львівського державного університету фізичної культури ім. Івана Боберського, Віталій Надич – тренер–викладач з гандболу Львівського училища фізичної культури, Ірина Олійник – заступник директора обласного центру фізичного здоров′я населення ʺСпорт для всіхʺ, Христина Погранична – методист Львівського училища фізичної культури, Сергій Романчук – начальник кафедри фізичного виховання, спеціальної фізичної підготовки і спорту Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, Ольга Стешинська – заступник голови Львівської територіальної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства ʺКолосʺ, Христина Подгрушна-Опьола – виконавчий директор відділення НОК України у Львівській області.

У Львові нагородили кращих фахівців у галузі фізичної культури та спорту

Окрім цього, 24 спортсмени отримали посвідчення ʺМайстер спорту Україниʺ, а Олександр Раковський отримав звання заслуженого тренера України з боротьби вільної.

Також Василь Лозинський вручив подяку від Міністерства молоді та спорту начальнику управління фізичної культури та спорту Роману Хім‘яку за особистий вагомий внесок у розвиток фізичної культури та спорту на Львівщині.

Зазначимо, що у рамках відзначення Дня фізичної культури і спорту 2019 на Львівщині у багатьох містечках та селах заплановано проведення спортивних свят та фізкультурно-оздоровчих заходів, показових виступів провідних спортсменів, вихованців спортивних шкіл та клубів, спеціалізованих навчальних закладів спортивного профілю, квестів, вікторин, забігів, зустрічей з видатними спортсменами та тренерами у понад 60-и локаціях, а також відзначення спортсменів, тренерів, фахівців та ветеранів фізкультурно-спортивного руху України відзнаками.

Читайте також: На Львівщині судитимуть викрадача мотоцикла

 

Loading...

Читайте также