Разделы:

utro

Здоров`я

Науковці назвали найкорисніший час для прокидання

1363

8:00, 15 Сентябрь 2019

Change

Найбільш цікаві новини

У «жайворонків» більше переваг у житті, включаючи успіх у любові і знижений ризик депресії. Саме тому психологи розповіли, чому нам краще прокидатися до 6:00.

Раніше ми повідомляли: Назван полезный и вкусный фрукт для борьбы с раком

Для багатьох людей сама думка про пробудження до 6:00 ранку здається жахливою. Особливо у зимовий час, коли за вікном в цей період непроглядна ніч. Однак спостереження показують, що «жайворонки» можуть бути більш здоровими та щасливими, у порівнянні з «совами», які вважають за краще поспати довше.

З’ясувалося, що ті, хто прокидається до 6:00 ранку, на 25% рідше стикаються з депресіями. Втім, навіть ці цифри навряд чи будуть достатньою мотивацією для тих, хто віддає перевагу пізньому ляганню та прокиданню.

«Не варто думати, що якщо ви «сова», то це не можна виправити, – каже австралійський психолог доктор Бейлі Бош. – Якщо ви зможете налаштувати новий режим і перевстановити добові ритми, то тіло буде вас за це любити, адже ви повернете його до більш натурального режиму, в якому жили наші предки. Організм не дуже любить штучне освітлення і ніч, він звик лягати й прокидатися по світлу, це закладено в нас природою».

Зайвим буде говорити про те, що ті люди, які налаштують свій сон правильно, будуть відчувати значно менше втоми протягом дня. А отже, у них з’явиться більше часу й енергії для виконання різних справ і для того, щоб зберігати в нормі емоційне та фізичне здоров’я.

Крім того, важливо правильно прокидатися і не навантажувати себе з ранку неприємними новинами.

Підписуйтесь на CHANGEUA в facebook

Loading...

Читайте также