Разделы:

perekus

Здоров`я

Науковці назвали найкращий перекус

1005

9:45, 27 Май 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Тим, хто хоче не набрати зайвого на Новий рік, дієтологи рекомендують їсти оливки. На їхню думку, оливки – це найздоровіший перекус.

Раніше ми повідомляли: Популярный курорт не узнать: город перекопали (ФОТО)

Учені обґрунтували свій вибір. Експерти відзначають, що оливки можуть вважатися найкращим видом перекусів, адже вони мають виняткові поживні властивості для людського організму.

Нашому організму необхідний жир як джерело енергії. Але за словами медиків, перевагу краще віддати саме ненасиченим жирам, щоб уникнути проблем із зайвою вагою.

«Кількість ненасичених жирних кислот в оливках перевищує кількість насичених, і повністю відповідає рекомендаціям ВООЗ», – наголосили експерти.

Науковці назвали найкращий перекус

Оливки визнали найкращим перекусом

Фахівці висловили думку про те, що більшість перекусів, які вживають люди, відрізняються високим умістом вуглеводів у складі, велика частина яких – звичайний цукор. Оливки ж майже не містять вуглеводів, і саме тому вони не провокують стрибків цукру в крові, а також пов’язаних з ними загострень апетиту.

Учені повідомили, що до складу оливок входять харчові волокна, які сприяють здоровій роботі шлунково-кишкового тракту. Крім цього оливки – натуральний антиоксидант. Вони містять в собі найцінніші для підтримки імунітету вітаміни А, групи B та E. Їх уживання допомагає організму позбавлятися надлишків холестерину, тим самим захищаючи від розвитку серцево-судинних захворювань, підбили підсумки фахівці.

Підписуйтесь на CHANGEUA в facebook

Loading...

Читайте также