Разделы:

alkogol

алкоголь

Науковці назвали причину, чому нас тягне випити алкоголь

270

9:00, 31 Декабрь 2021

Change

Найбільш цікаві новини

Науковці знайшли у головному мозку групу нервових клітин, які відповідають за прийняття рішень про вживання алкоголю. Біологи зі Швеції провели дослідження на тваринах, які були схильні до вживання спиртного.

Як пише Science Advances, у своїй науковій роботі дослідники вивчали нейронні сигнали мозку. Спершу піддослідним щурам видавали спиртне при натисканні на певну кнопку. Потім разом з подачею алкоголю щури отримували удар струмом. Однак близько третини щурів продовжували тиснути на кнопку, попри розряди електрикою.

Біологи пояснили, що знайшли невелику ділянку нервових клітин у мозку, яка активізувалася перед натисканням на кнопку. Ці клітини, розташовані у миндалеподібному тілі їхнього мозку, визначали різницю між умінням обмежувати себе і нездатністю зупинитися.

Ми не уявляли, що така невелика група нервових клітин може нести настільки вирішальну роль в поведінці, – розповів професор психіатрії з Університету Лінчепінга Маркус Хайліг.

Раніше ми писали про те, какую сладость нельзя сочетать с алкоголем.

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.