Разделы:

fast fud

Здоров`я

Науковці назвали ще одну причину відмовитися від фастфуду

263

15:00, 8 Март 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Про шкоду фастфуду світові вчені говорять не перший рік. Не секрет, що насичена шкідливими жирами їжа сприяє ожирінню та виникненню різних хвороб, пов’язаних з травною системою. Однак те, що фастфуд негативно впливає на пам’ять, стало відомо зовсім недавно.

Група вчених з Австралії провела експеримент, учасниками якого стали лабораторні пацюки. Гризунів розділили на чотири групи.

При цьому три групи протягом майже двох місяців годували шкідливою їжею – чіпсами, смаженою картоплею, тістечками й іншою абсолютно не корисною їжею. Щури з четвертої групи під час експерименту ласували винятково збалансованою і корисною їжею.

Протягом усього дослідження вчені тестували на тварин здатність запам’ятовувати розташування предметів. Експеримент показав, що гризуни, які вживали виключно фастфуд, стали відчувати проблеми з пам’яттю на відміну від своїх родичів з четвертої групи.

Таким чином, австралійські дослідники прийшли до висновку, що регулярне вживання нездорової їжі призводить до погіршення довготривалої пам’яті.

Читайте також: Названы продукты, которые категорически нельзя есть на голодный желудок

Теги:

Loading...

Читайте также