Разделы:

kefir

Здоров`я

Науковці назвали вагому причину щодня пити кефір

1640

13:00, 13 Октябрь 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Кефір не лише позитивно впливає на наш кишківник, а й надзвичайно корисний для мозку. Виявляється, цей кисломолочний напій допомагає побороти гіпертонію. До такого висновку дійшли науковці зі США та Бразилії.

Фахівці Обернського університету та Університетського центру Віла-Велья провели експерименти на пацюках, які страждали від підвищеного кров’яного тиску, і зробили висновок, що пиття кефіру при гіпертонії допомагає поліпшити стан судинної системи, а також домогтися зниження показників артеріального тиску, пише maximum.fm

ЯК ПРОХОДИВ ЕКСПЕРИМЕНТ?

Тварин поділили на три групи. Першу і другу становили гризуни-гіпертоніки, але кефір отримували тільки щури однієї команди. Третя група складалася з повністю здорових особин, які не отримували напій.

Через дев’ять тижнів тварини, які вживали кефір, продемонстрували зниження показників тиску, а також відновлення бар’єрної функції кишківника. Учені встановили, що у них нормалізувався баланс чотирьох різних бактерій, завдяки чому активізувалося вироблення життєво важливого для нормальної роботи нервової системи ферменту. Ці процеси поєднувалися з поліпшенням артеріального тиску.

Науковці відзначають, що кишківник і мозок є двома найважливішими системами організму, між якими існує зв’язок. Якщо він функціонує правильно, процеси в організмі гармонізуються, тиск підтримується на здоровому рівні. За словами дослідників, кефір підтримує нормальний режим такого зв’язку завдяки впливу пробіотиків, своїй здатності знижувати рівень холестерину, покращувати фізіологічні механізми контролю цукру в крові.

Читайте також: Какие лакомства помогут снизить риск развития опасных заболеваний

Теги:

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.