Разделы:

shpinat

Здоров`я

Науковці назвали вкрай несподівану корисну властивість шпинату

237

10:30, 28 Май 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Дослідники вважають, що білок, що міститься у шпинаті, може допомогти в розробці нових ліків для мільйонів людей в усьому світі, які страждають від розладів, пов’язаних з вживанням алкоголю, хронічного болю та перепадів настрою, повідомляє maximum.fm

Дослідження, проведене вченими з Університету Пердью, виявило два пептиди, які є природними продуктами метаболізму Рубіско – великого білка, виявленого в багатьох рослинах, таких як шпинат.

Ці розлади наразі не піддаються адекватному лікуванню. Ми виявили, що ці пептиди вибірково активують відомі «терапевтичні» корисні шляхи, не активізуючи «шляху побічних ефектів» рецептора, – сказав автор дослідження Річард ван Рійн.

Раніше ми повідомляли: В Украину идет плохая погода: как это ударит по здоровью и что делать

Доклінічні дослідження показують, що ці пептиди здатні проникати через гематоенцефалічний бар’єр, що підвищує їх ефективність для лікування розладів центральної нервової системи.

Дослідники активно розробляють синтетичні й обчислювальні стратегії, щоб поліпшити ці пептиди та зробити їх більш ефективними. Також вони досліджують пептиди на їх здатність регулювати споживання їжі та старіння шкіри.

Підписуйтесь на CHANGEUA в facebook

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...