Разделы:

magnitnoye pole zemli

космос

Науковці розкрили дивовижну аномалію магнітного поля Землі

877

14:30, 11 Январь 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Північний магнітний полюс Землі розширюється, і відбувається це настільки швидко, що вчені не можуть випередити причину такого явища. Для цього необхідно, для початку, оновити, Магнітну модель світу, повідомляє maximum.fm

У виданні відзначили, що оновити магнітну модель світу планували до 15 січня, але, очевидно, дату перенесуть на 30 січня через зупинку роботи федерального уряду і, відповідно, відсутність фінансування.

Як відомо, Магнітна модель світу – підстава для всієї сучасної навігації: від систем, які керують кораблями в морі, до Google Maps на смартфонах.

Як змінювалося магнітне поле Землі - фото 300206

Останній раз модель оновлювали в 2015 році і припускали, що внесуть нові зміни не раніше 2020, але магнітне поле розширюється так швидко, що дослідникам необхідно починати роботу вже зараз. Вчені припускають, що причина може бути пов’язана з рухомим північним полюсом, а також з деякими процесами всередині Землі.

Раніше ми повідомляли: Вчені отримали найбільш детальні знімки галактики Трикутник

Рідина, яка спінюється в ядрі Землі, генерує магнітне поле, яке змінюється саме через глибинні потоки. Проблеми з магнітним полем виникли на початку 2018 року. Рух північного магнітного полюса посилило проблему. Полюс рухається непередбачуваними способами, які нереально спрогнозувати і передбачити.

В середині 1990-х він рухався зі швидкістю від 15 кілометрів на рік до 55 кілометрів на рік. Тим часом вчені працюють над тим, щоб зрозуміти, чому магнітне поле так різко змінюється.

Підписуйтесь на CHANGEUA в facebook

Loading...

Читайте также