Разделы:

otnosheniya

Наука

Науковці розкрили секрет щасливих і тривалих стосунків

54

10:30, 5 Август 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Представники науки стверджують, що пари, які прагнуть бути схожими один на одного, мають усі шанси побудувати тривалі стосунки. Звідси, мабуть, і думка про те, що з часом партнери починають нагадувати один одного з часом.

Раніше вчені вже вивчали питання привабливості партнерів. Однак висновки були суперечливими. Одні експерти вважають, що протилежності характерів і звичок притягуються, а інші – схожість важливий ключ до міцних взаємин, пише maximum.fm

Дослідження 2010 року підтверджує друге твердження. На думку його організаторів, люди прагнуть бути більше схожими на партнерів, і це підвищує ймовірність бути разом багато років.

У процесі дослідження психолог провів порівняння фотознімків подружніх пар – де вони молодята і після 25 років шлюбу. Виявилося, що чим більше свого часу подружжя проводить разом, тим більше воно має подібностей між собою. Особливо виражена схожість після 25 років подружнього життя.

Читайте також: Исследователи назвали пользу употребления яблочной кожуры

Експерти вважають, що часто партнери мимоволі копіюють міміку і звички других половинок. Згодом характери пар стають схожими.

Згідно з останнім дослідженням, пари, які хочуть бути схожими один на одного і мимоволі повторюють манери партнерів, мають більше шансів прожити разом усе життя. Твердження, що протилежності притягуються, також має право на існування. Ось тільки чи є ймовірність, що такі закохані проживуть разом довго і щасливо?

Часто буває так, що пара протилежних за звичками і характером людей жадає гострих емоцій, відчуттів, бурхливих з’ясувань стосунків і таких же бурхливих примирень. Нерідко і приєднується бажання одного з партнерів довести собі і іншим, що він може в корені змінити характер другої половинки.

Loading...

Читайте также