Разделы:

orehi

Здоров`я

Науковці розповіли, чому чоловікам слід регулярно їсти волоські горіхи

1599

13:00, 26 Август 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Волоські горіхи – суперпродукт, багатий поживними речовинами. Вони мають безліч корисних властивостей: від поліпшення здоров’я серця до покращення роботи мозку. А ще їх особливо корисно їсти чоловікам, і ось чому.

Згідно з недавнім дослідженням, регулярне вживання волоських горіхів, мигдалю і фундука також може допомогти поліпшити чоловіче лібідо. Ми ж робимо акцент саме на волоських горіхах, адже вони у цьому списку найдоступніші, пише maximum.fm

Учені з Іспанії провели 14-тижневе дослідження за участю 83 здорових чоловіків у віці 18-35 років, яких розділили на дві групи. У всіх учасників не було еректильної дисфункції в анамнезі, і вони дотримувалися дієти «західного стилю» з високим вмістом жирів і низьким вмістом свіжих фруктів і овочів. Автори проінструктували добровольців продовжувати їх звичайну дієту, але давали одній групі 60 грамів волоських горіхів щодня.

Читайте також: Топ-10 продуктов, обладающих противораковыми свойствами

У результаті науковці виявили, що щоденне вживання волоських горіхів посилює сексуальне бажання у чоловіків і забезпечує кращий оргазм. Учасники повідомили про поліпшення сексуального життя після щоденного вживання двох великих жмень горіхів.

Іспанські дослідники пояснили, що поживні речовини, що містяться в цих горіхах, допомагають передавати сигнали пеніса, природним чином підвищуючи чутливість і працездатність. Волоські горіхи також багаті антиоксидантами, корисними для серцево-судинної системи. Ці сполуки сприяють здоровому кровообігу, що допомагає підвищити лібідо.

Тож, якщо ви досі не додали до свого раціону волоські горіхи – не зволікайте. Тим паче, що вони можуть бути відмінним перекусом посеред робочого дня!

Loading...

Читайте также