Разделы:

velotrenajer

Здоров`я

Науковці розповіли, для чого в офісах необхідні велотренажери

254

10:45, 12 Июль 2021

Change

Найбільш цікаві новини

Учені Університету Стерлінга стверджують: якщо поставити в офісі велотренажери та змусити працівників на них тренуватися двічі на тиждень, то можна знизити ризик серцево-судинних захворювань або діабету у співробітників компанії. Це довів експеримент.

Як показало дослідження, тренування тривалістю усього 8 хвилин 40 секунд, що проводяться кожні кілька днів, цілком достатні для поліпшення здоров’я серця, пише maximum.fm

Нетривалі навантаження знижують ризик серцевих захворювань на 15%, а також дозволяють зменшити ймовірність розвитку діабету 2-го типу.

Тренування дозволили збільшити насиченість киснем крові і обсяг кисню, що переноситься по організму, в цілому. Це позитивно відбилося на стані здоров’я.

Загалом в експерименті взяли участь 25 офісних працівників, 12 з яких були у контрольній групі і не тренувалися. У основної групи тренування проводилися двічі на тиждень протягом шести тижнів. Тренувальні програми поєднували крутіння педалей з помірною швидкістю і два короткі цикли максимального прискорення по 20 секунд.

Учені виміряли показник VO2 max (максимальне споживання кисню), який досить наочно показує працездатність серця і легенів. Виявилося, показник виріс приблизно на 10% завдяки тренуванням, що відповідало зниженню ризику розвитку серцево-судинних захворювань у більш пізньому віці на 15%.

Читайте також: Медикам повысят зарплату до 70 процентов (ВИДЕО)

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.