Разделы:

gorihi

Здоров`я

Науковці розповіли, кому потрібно включити у раціон горіхи

635

12:00, 14 Ноябрь 2021

Change

Найбільш цікаві новини

Щоденна доза горіхів може допомогти продовжити життя людини.

Як пише Express, люди, які щодня їли горіхи, з меншою ймовірністю вмирали від онкологічних, серцевих і респіраторних захворювань. «Ми виявили, що люди, які їли горіхи щодня, жили довше і здоровіше, ніж ті, які цього не робили», – сказав співавтор дослідження доктор Френк Ху, професор харчування і епідеміології Гарвардської школи громадської охорони здоров’я.

Під час дослідження з’ясувалося, що ймовірність померти у тих, хто щодня вживав горіхи, була на 20% меншою, ніж у тих, хто їх уникав. Це пов’язано з тим, що склад цього плоду – клітковина, корисні жири, вітаміни, мінерали та фітохімічні речовини – може забезпечувати «кардіозахисну, антиканцерогенну, протизапальну та антиоксидантну властивості».

Додатковим бонусом вчені назвали підтримку ваги, завдяки тому, що горіхи пригнічують почуття голоду, вбираючи вологу в шлунково-кишковому тракті і змушуючи людину почуватися ситою. Також дослідження показали, що людям, схильним до ризику серцевого нападу потрібно дотримуватися здорової дієти, що включає горіхи.

Раніше ми писали про те, коли горіхи можуть нашкодити вашому здоров’ю.

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.