Разделы:

dinozavr

Наука

Науковці розповіли про найбільшого тиранозавра в світі

924

11:00, 25 Март 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Палеонтологи канадського Університету Альберти виявили найбільшого в світі динозавра виду Tyrannosaurus rex. Тварина мешкала на території Канади приблизно 66 мільйонів років тому, пише maximum.fm

Скелет цього динозавра був вперше виявлений у 1991 році, але палеонтологи оголосили про це тільки зараз, тому що треба було багато років, щоб піщаник, в якому містилися кістки, був вилучений.

Це було схоже на цементну кірку навколо скелета, – сказали учасники реставрації.

Tyrannosaurus rex  Скотті - фото 316569

Tyrannosaurus rex Скотті

Скелет отримав ім’я Скотті в честь святкової пляшки шотландського віскі, яку відкрили після завершення робіт. Скотті також є найбільшим скелетом динозавра, якого коли-небудь знаходили в Канаді.

Палеонтологи стверджують, що м’ясоїдний динозавр, скелет якого має довжину 13 метрів, важив майже 9 тонн, коли бродив в доісторичному Саскачевані приблизно 66 мільйонів років тому. Він був приблизно на 400 кілограмів важче, ніж його найважчі аналоги.

Читайте також: Українці стають жертвами нової афери із монетами

Хоча Скотті, як вважають, було близько 30 років, коли він помер, вчені сказали, що у нього була «надзвичайно довге і важке життя». На кістках тварини були виявлені численні сліди «бойових ран». Серед його травм – зламані ребра, заражена щелепа, пошкоджений зуб і слід укусу на хвості.

Loading...
Загрузка...

Читайте также

Загрузка...