Разделы:

yeda dlya kota

Здоров`я

Науковці вияснили, чому люди схильні переїдати: несподівана причина

1123

10:33, 6 Октябрь 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Причина переїдання серед населення планети, яке заробляє нижче середнього рівня зарплати, пов’язана зі сприйняттям свого соціально-економічного рівня. Вчені відзначають, що цей психологічний фактор впливає на стимуляцію апетиту.

Вчені вирішили перевірити, чи є зв’язок між переїданням і соціально-економічним становищем. Дослідники Сінгапурського інституту клінічних наук розповіли, що цей зв’язок дійсно є: низький дохід або слабке становище у суспільстві стимулює переїдання. За результатами дослідження вони зробили висновки, що бідні люди мають вищий ризик ожиріння. Учасники дослідження порівнювали своє фінансове і соціальне становище зі становищем інших людей. Причому ті були або набагато «кращі», або набагато «гірші» за своїх опонентів, пише maximum.fm

Дослідники виявили, що ті учасники, які відчували, що у них менше ресурсів і можливостей, у порівнянні з іншими, мали підвищений рівень греліну – «гормону голоду». Тому вони їли калорійну їжу у великих кількостях.

Читайте також:Названы риски употребления алкоголя

Пізніше учасникам дослідження запропонували взяти участь в експерименті, під час вони щодня повинні були записувати в журнал всі ті речі, за які вдячні у своєму житті. В результаті їхні порції зменшилися, а раціон став здоровішим.

Це дослідження показує, що психологічні наслідки соціальної і економічної нерівності завдають шкоди здоров’ю. Дослідницька група планує продовжити тестування методів, таких як ведення журналу подяки, для того, щоб захистити людей, які не відчувають соціально-економічної безпеки, від небезпечної харчової поведінки.

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.