Разделы:

optimіzm

Наука

Науковці заявили, що оптимізм не такий уже й корисний

157

10:00, 14 Октябрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Оптимізм заведено сприймати як позитивну рису людини, але насправді його наявність може якраз нашкодити, – про це на сторінках журналу The Conversation поділилися два британських експерти, професор Кріс Доусон і професор Лондонської школи економіки та політичних наук Девіда де Менза.

Раніше ми повідомляли: Ученые рассказали, какая обувь больше всего вредит здоровью

Учені вважають, що оптимізм робить людину схильною переоцінювати свою віру в успіх та ймовірність позитивного результату у своїх справах.

«Чим більш оптимістична людина, тим більш імовірно, що вона знаходиться в омані, нібито вона знайшла найкращу для себе можливість», – висловилися про це експерти.

За словами фахівців, дослідження показують: оптимісти частіше за інших роблять ризиковані дії на полі фінансів. З’ясувалося, що оптимісти готові вкласти 70% своїх коштів у підприємництво, вважаючи, що їм потрібно почати свій бізнес, і вірячи в те, що він буде успішним.

У плані поводження з грошима оптимізм «призводить до помилкових оцінок і хибних рішень», зазначили автори публікації. Підтвердженням цьому може слугувати той факт, що більш оптимістичні підприємці заробляють на 30% менше, ніж не настільки оптимістичні. Також вчені зазначили, що оптимісти частіше розлучаються та будують нові стосунки.

Підписуйтесь на CHANGEUA в facebook

Loading...
Загрузка...

Читайте также

Загрузка...