Разделы:

eda1

Наука

Науковці з’ясували, чому люди схильні переїдати: несподівана причина

89

8:00, 9 Ноябрь 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Причина переїдання серед населення планети, яке заробляє нижче середнього рівня зарплати, пов’язана зі сприйняттям свого соціально-економічного рівня. Вчені відзначають, що цей психологічний фактор впливає на стимуляцію апетиту.

Вчені вирішили перевірити, чи є зв’язок між переїданням і соціально-економічним становищем. Дослідники Сінгапурського інституту клінічних наук розповіли, що цей зв’язок дійсно є: низький дохід або слабке становище у суспільстві стимулює переїдання. За результатами дослідження вони зробили висновки, що бідні люди мають вищий ризик ожиріння. Учасники дослідження порівнювали своє фінансове і соціальне становище зі становищем інших людей. Причому ті були або набагато «кращі», або набагато «гірші» за своїх опонентів, пише maximum.fm

Дослідники виявили, що ті учасники, які відчували, що у них менше ресурсів і можливостей, у порівнянні з іншими, мали підвищений рівень греліну – «гормону голоду». Тому вони їли калорійну їжу у великих кількостях.

Читайте также: Учені розповіли, чому варто пити гарячий шоколад

Пізніше учасникам дослідження запропонували взяти участь в експерименті, під час вони щодня повинні були записувати в журнал всі ті речі, за які вдячні у своєму житті. В результаті їхні порції зменшилися, а раціон став здоровішим.

Це дослідження показує, що психологічні наслідки соціальної і економічної нерівності завдають шкоди здоров’ю. Дослідницька група планує продовжити тестування методів, таких як ведення журналу подяки, для того, щоб захистити людей, які не відчувають соціально-економічної безпеки, від небезпечної харчової поведінки.

Теги:

Loading...

Читайте также