Разделы:

mikrovolnovka

Поради

Навіщо треба обов’язково ставити склянку з водою у мікрохвильовку

315

8:45, 30 Сентябрь 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Важливе правило ставити склянку з водою у мікрохвильовку пояснюється особливостями роботи побутового приладу і так рекомендують робити все фахівці.

У яких випадках і навіщо потрібно ставити воду в мікрохвильову піч?

Найчастіші ламання мікрохвильових печей відбуваються через те, що в них кладуть металеві предмети, а по-друге, що розігрівають малу кількість продукту. Що відбувається, якщо у печі розігрівається мала кількість продуктів? Порушується правильна робота пристрою і впливу мікрохвиль, коли в мікрохвильовці розігрівається менше 100 грамів. Що природним чином призводить до ламань пристрою, пише maximum.fm

Фахівці з ремонту рекомендують: якщо ви розігріваєте таку невелику порцію, то поставте в камеру невелику чашечку з водою. Таким чином пристрій працює в правильному режимі, а ви захистите його від ламань і витрат на ремонт або купівлю нової.

Читайте також: Програмісти навчили смартфон оцінювати користь їжі

Навіщо треба обов'язково ставити склянку з водою у мікрохвильовку - фото 358213

А навіщо ставити сіль в стаканчику в мікрохвильову піч?

При користуванні піччю, приготуванні і розігріві їжі, всередині мікрохвильовки залишається запах. Щоб від нього не залишилося й сліду, насипте в маленьку чашку, а краще на тарілочку кілька ложок солі і поставте всередину печі, мінімум на 2 години, а краще на ніч. Сіль повністю вбере в себе всі сторонні запахи, від яких не залишиться і сліду.

Loading...

Читайте также