Разделы:

znaki zodiaka

Суспільство

Найчерствіші чоловіки за знаком Зодіаку

161

12:45, 13 Октябрь 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Деякі чоловіки не так легко показують свої емоції та зовсім не готові піддаватись жіночим сльозам. Астрологи назвали представників знаків Зодіаку, які найчастіше бувають черствими у стосунках.

Овен. Цей вогняний знак займає третє місце у переліку найчерствіших, адже все ж має шанси пом’якшити свою поведінку у соціумі, пише maximum.fm

Йому байдуже на чужі проблеми, істерики та сльози. Вони відверто зневажають тих, хто надто проявляє свої емоції. Така незворушність часто не лише підкорює, а й розбиває серця.

Рак. Друге місце належить цим мрійливим чоловікам, яким насправді байдуже на чужий смуток. Їм комфортно у власному світі, а для чужих людей вони не готові його покинути. Звісно ж, в глибині душі Раки дуже чуйні, але це бачать лише одиниці. Тому не варто покладатись на емоційну допомогу від представників цього знаку.

Козеріг. Лідерське місце у рейтингу трійці найчерствіших не дарма належить чоловікам цього знаку. Вони справді мають броню для емоцій та почуттів і не планують нікому показувати свою вразливу душу. І все тому, що їм вигідна така позиція, адже ніхто не розбиває серце, не лізе з проблемами та не просить нічого.

Читайте також: Какие лакомства помогут снизить риск развития опасных заболеваний

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.