Разделы:

dom

В регионе

Найстаріша житлова будівля Києва у колоритних фото

709

10:30, 17 Февраль 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Цей київський будиночок звели ще у 1760 році! І знайти його дуже просто: читайте нижче, як це зробити, пише maximum.fm 

На київському Подолі, якщо йти по Фролівській вулиці від церкви Богородиці Пирогощі, а потім повернути ліворуч в арку, під старою тополею є невеликий двоповерховий цегляний будинок. Це – найстаріша житлова будівля в столиці (точна адреса: Контрактова, 7).

Все почалося з того, що у 1760 році була зведена одноповерхова будівля з дерева. У ній жила дворянська сім’я Вишневських. У 1798 році будинок перебудували, зробивши кам’яним, завдяки чому він разом зі своїми мешканцями пережив знамениту пожежу 1811 року, коли за три дні було знищено 2000 будинків, 12 церков і три монастирі, і дві інші київські пожежі.

Читайте також: «Героиня парковки» под Киевом снесла сразу несколько автомобилей (ФОТО)

У 1891 році будинок придбав власник кількох кондитерських магазинів, купець Нечаєв. До слова, сім’я Нечаєвих відома на весь Київ своїми знаменитими «Нечаївськими пряниками». Зараз у будинку живе філософ, колекціонер і бізнесмен Костянтин Малєєв. За словами Костянтина, пропозиції продати земельну ділянку надходили багато разів, але він відмовляв. Тепер він часто приймає екскурсії у себе вдома і розповідає історію своєї сім’ї, а також про незвичайних гостей, які тут бували, включаючи Григорія Сковороду, Нестора Махно і багатьох інших.

Найстаріша житлова будівля Києва у колоритних фото - фото 306702

Найстаріша житлова будівля Києва у колоритних фото - фото 306697

Найстаріша житлова будівля Києва у колоритних фото - фото 306698

Найстаріша житлова будівля Києва у колоритних фото - фото 306699

Найстаріша житлова будівля Києва у колоритних фото - фото 306700

Найстаріша житлова будівля Києва у колоритних фото - фото 306701

Підписуйтесь на CHANGEUA в facebook

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.