Разделы:

jak zavariyvatu kavu

Здоровье

Назвали найкорисніший спосіб заварювання кави

941

15:15, 5 Ноябрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Кава – один з найпопулярніших напоїв. Відтак, існує чимало способів її приготування. Американські дослідники вирішили провести експеримент, у якому оцінили користь кави відповідно до способів заварювання.

Про це пише Scientific Reports.

Читайте також Гаряча або холодна: яка кава корисніше

Результат пошуку зображень за запитом "rfdf"

Вчені з Університету Філадельфії і Томаса Джефферсона заявили, що правильно приготований кави насичує клітини організму киснем і сприяє їх регенерації, Проте готувати напій при цьому потрібно певним чином.

У своїй новій роботі група вчених вирішила порівняти кислотність і активність антиоксидантів в різних сортах кави, заварених традиційним методом і методом колд-брю. Для свого експерименту вчені взяли кави світлого обжарювання з Бразилії, двох районів Ефіопії, Колумбії, М’янми і Мексики. Дослідники відзначають, що каву з ідеальним рівнем кислотності потрібно готувати швидко – заливати окропом мелені зерна і вживати напій протягом п’яти-десяти хвилин.

Такий напій насичує кров антиоксидантами, що разом з вітамінами і мікроелементами з кавових зерен може привести до зниження запалення тканин і нормалізації роботи серцево-судинної системи. А от у каві приготованій способом колд-брю антиоксидантні властивості знижуються. Це може негативно вплинути на здоров’я людей з проблемами шлунково-кишкового тракту і знижувати загалом корисні властивості кави.

Loading...
Загрузка...

Читайте также

Загрузка...