Разделы:

gribi

Здоров`я

Названа користь грибів для схуднення

864

10:45, 29 Апрель 2021

Change

Найбільш цікаві новини

Дієтолог Єва Шишова розповіла про корисні властивості різних грибів.

Гриби мають збалансований для людини склад: білки, жири, вуглеводи і вітаміни, а також цілих 18 корисних амінокислот, пише maximum.fm

Білі гриби корисні для серця, обміну речовин, покращення імунітету, вироблення гормонів, так само і для пігменту меланіну в шкірі. У них містяться мікроелементи (K, Cu, S, P, Mn), які насичують організм і сприяють його нормальній роботі.

Боровики містять алкалоїд герценин. Він дає лікувальний ефект при стенокардії, туберкульозі, зниженні загального тонусу. Дощовик в народній медицині застосовують, як кровоспинний засіб і при лікуванні нирок. У печерицях виявлено антибіотики з широким спектром дії. Лисички є природним антибіотиком завдяки вмісту в них великих доз вітаміну А і B, селену і цинку. Так само лисички дуже корисні при цукровому діабеті. Грузді використовують при сечокам’яній хворобі як сечогінний засіб.

Читайте також: Названы каши, которые помогут восстановить клетки печени

Теги:

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.