Разделы:

zolotyye monety

За кордоном

Названа найбагатша людина в історії

580

15:00, 5 Февраль 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Вчені розповіли про багатющу людину в історії. І це не засновник інтернет-компанії Amazon.com Джефф Безос, як ви могли подумати, пише maximum.fm

На виставці в Музеї мистецтв Північно-Західного університету представлена ​​репродукція «Каталонського атласу» – карти світу, створеної в XIV столітті на острові Майорка.

Середньовічна карта вказує, можливо, на найбагатшу людину в історії. Це Манса Муса, імператор Малі. Малі – державне утворення, яке існувало в XIII-XV століттях в Північно-Західній Африці. Західноафриканський монарх зображений із золотою монетою в руках і розташований він у центрі сторінки на перетині торгових шляхів.

Читайте також: Названа стоимость самой дорогой яхты в мире

Карта світу, створена в XIV столітті на острові Майорка  - фото 305637

Карта світу, створена в XIV столітті на острові Майорка

«Очевидно, що Манса Муса і Західна Африка з її золотом мають величезне значення», – розповідає куратор виставки Кетлін Бікфорд Берзок. У XIV столітті Манса Муса повністю контролював видобуток золота в регіоні. За словами Кетлін Бікфорд Берзок, золото з Малі вважалося найчистішим і найбільш затребуваним на ринку. «Важко уявити, щоб хтось мав сьогодні таке ж багатство», – додала вона.

Манса Муса - фото 305638

Підписуйтесь на CHANGEUA в facebook

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.