Разделы:

kofe

За кордоном

Названа найстаріша кав’ярня Європи: горня кави – 20 євро

68

11:45, 22 Январь 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Найстаршою європейською кав’ярнею виявився заклад Florian, що розташований в італійській Венеції. В кінці 2020 року кав’ярня готується відсвяткувати своє 300-річчя.

Знамените кафе розташоване в центрі площі Сан-Марко. Бар почав працювати в грудні 1720 року. За весь цей час у кав’ярні побували найвідоміші особистості, наприклад, англійські письменники Персі Шеллі і Чарльз Дікенс, американський письменник і журналіст Ернест Хемінгуей, кіноактор Чарлі Чаплін, американський художник, продюсер і дизайнер Енді Ворхол, пише maximum.fm

Florian – перша кав’ярня у Венеції, яку могли відвідувати не тільки чоловіки, але й жінки. Господар закладу дав своєму дітищу гучне ім’я Alla Venezia Trionfante (Переможна Венеція). Однак відвідувачі з роками стали називати кафе іменем його господаря, Флоріан.

Читайте також: Найкрасивіша жінка світу пройшлася подіумом без білизни: відео

Популярним кафе стало завдяки своїй «фішечці». Тут у 1760 році почали продавати першу венеціанську газету. Заклад працює і зараз. Ціни тут «кусаються» навіть за місцевими мірками. Наприклад, горня кави відвідувачеві обійдеться в 18 євро.

Названа найстаріша кав'ярня Європи: горня кави – 20 євро - фото 381208

Названа найстаріша кав'ярня Європи: горня кави – 20 євро - фото 381209

Названа найстаріша кав'ярня Європи: горня кави – 20 євро - фото 381210

Loading...

Читайте также