Разделы:

kofe

Здоров`я

Названа ще одна вагома причина пити каву щодня

1578

18:30, 17 Июль 2021

Change

Найбільш цікаві новини

Якщо ви не можете уявити жодного свого дня без кави та не маєте жодних протипоказань, то ми закликаємо вас не відмовлятися від цього напою. Ба більше, у нас є ще одна вагома причина насолоджуватися ним щодня.

Виявилося, що регулярне споживання кави пов’язане зі значно нижчим ризиком розвитку аритмій. Про це свідчать дослідження, представлені у рамках онлайн-зборів Товариства ритму серця (Heart Rhythm Society): HRS 2020 Science, пише maximum.fm

Юн-Чон Кім, доктор медичних наук, з Каліфорнійського університету в Сан-Франциско, і його колеги, досліджували зв’язок між звичним споживанням кофеїну і ризиком аритмії серед 357 022 учасників у британському біобанку.

Дослідники виявили, що протягом 5,25 року спостереження було діагностовано 8 159 випадків аритмій (6 999 миготливої ​​аритмії або тріпотіння передсердь, 890 надшлуночкових тахікардій, 459 шлуночкових тахікардій і 385 передчасних шлуночкових комплексів).

Читайте також: Як захистити смартфон від перегріву влітку

Споживання кави було пов’язано зі значно нижчим ризиком аритмії (відношення ризиків: одна-дві чашки, 0,90; три-чотири чашки, 0,86; п’ять або більше чашок, 0,85) у порівнянні з відсутністю споживання. Кожна додаткова щоденна чашка кави була пов’язана з нижчою частотою аритмії (коефіцієнт ризику 0,96). За винятком передчасних шлуночкових комплексів, було відзначено зниження частоти аритмій, які спостерігаються для кожного підтипу.

«Результати повинні переконати пацієнтів і лікарів у низькому ризику, пов’язаному з регулярним вживанням кави, і ми сподіваємося, що це спонукає працювати з пацієнтами, щоб визначити і персоналізувати їх специфічні фактори способу життя, включаючи споживання кофеїну», – сказала Кім в заяві.

Теги:

Loading...

Читайте также