Разделы:

zhitomir-trasa

Суспільство

Названа українська дорога, яку планують зробити платною

61

11:00, 30 Апрель 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Ділянка траси Київ-Одеса незабаром стане платним. Плату за проїзд планують ввести вже в грудні 2019 року, пише maximum.fm

Укравтодор планує ввести плату за проїзд по трасі М-05 Київ-Одеса. Платним проїзд планують зробити по автобану на ділянці від Кільцевої дороги Києва до міста Біла Церква.

Відповідне рішення планують закріпити договором з київською компанією «Науково-виробнича фірма Мостопроект», яка виграла тендер на проведення робіт з розробки техніко-економічного обґрунтування будівництва концесійної автомобільної дороги Київ-Біла Церква. Про це повідомили на офіційному сайті державних закупівель та тендерів Prozorro.

Читайте також: На трассе в Германии из-за града столкнулись десятки автомобилей (ФОТО)

Зазначено, що вартість розробки документації становить 5 мільйонів 400 тисяч гривень. При цьому первинна цінова пропозиція компанії склала трохи більше 7 мільйонів гривень. Згідно з календарним планом, компанія Мостопроект зобов’язується надати техніко-економічне обґрунтування будівництва концесійної дороги до кінця грудня 2019 року.

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.