Разделы:

dieta

Здоров`я

Названі дієти, які рекомендує наука

494

13:30, 4 Май 2021

Change

Найбільш цікаві новини

Існує велика кількість дієт, але далеко не всі з них приносять користь для здоров’я. Середземноморська, атлантична, DASH – це ті види, які рекомендують науковці.

Середземноморська дієта. Вона має найбільшу кількість наукових доказів своєї користі, оскільки грає важливу профілактичну роль і є засобом лікування різних патологій, пише maximum.fm

Ця дієта помітно покращує здоров’я. Зокрема, ефективна проти проблем, пов’язаних з хронічним запаленням, а саме: метаболічного синдрому, цукрового діабету, раку, серцево-судинних і нейродегенеративних захворювань.

Дієта DASH. Вона ґрунтується на дієтичному підході до того, щоб зупинити гіпертонію. Складається з рекомендацій, зазначених Американською кардіологічною асоціацією (AHA), які спрямовані на зниження артеріального тиску і запобігання серцево-судинних захворювань.

Атлантична дієта. Ця дієта типова для країн, оточених атлантичним узбережжям. Як і її середземноморська сестра, вона сприяє профілактиці серцево-судинних захворювань, але заснована на таких принципах:

 

  • Риба і молюски головні компоненти дієти
  • Обов’язкове споживання овочів у великій кількості
  • Зернові, бобові та картопля джерела вуглеводів
  • Помірне споживання червоного м’яса
  • Використання оливкової олії як основного кулінарного жиру.

Читайте також: Чем алкоголь опасен в жару: ответ медиков

 

Loading...

Читайте также