Разделы:

eda

Здоров`я

Названі наслідки дефіциту калію в організмі

418

11:00, 17 Июль 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Є ознаки дефіциту калію, які сильно б’ють по здоров’ю і зовнішності. Калій необхідний для нормальної роботи серця і судин, функціонування нервової системи і підтримки м’язів в робочому стані.

Спортсмени потребують підвищених доз, які можна отримувати зі спеціальних добавок або їжі. Брак калію може стати причиною серйозних нездужань: щоб уникнути їх, звертайте увагу на такі симптоми, пише maximum.fm

Ви відчуваєте постійну втому, не пов’язану з перенапруженням, а від сонливості не рятують навіть кілька горнят кави? Причиною може бути гіпокаліємія – хронічна нестача калію. Стійкий дефіцит призводить до безсоння, зниження працездатності, відсутності інтересу до життя. Часто такий стан спостерігається при жорстких дієтах, пов’язаних з виключенням багатьох продуктів.

Судоми, тупий біль і слабкість в м’язах – один з найяскравіших симптомів дефіциту калію. Цей макроелемент – електроліт, який взаємодіє з натрієм і відповідає за здатність м’язів до скорочення. Якщо його кількість в організмі зменшується, клітини не отримують потрібну кількість електричних сигналів.

Аритмія. Калій необхідний для підтримки нормальної роботи головного м’язу людського організму – серця. Навіть незначне зниження необхідної кількості порушує серцевий ритм, при стабільному дефіциті помітно прискорене серцебиття без видимих ​​причин. При цьому пульс може залишатися в межах норми.

Читайте також: Учені розповіли, чим небезпечний сон у шкарпетках

Теги:

Loading...

Читайте также