Разделы:

kasha

Здоров`я

Названі найкорисніші каші на сніданок

45

10:59, 22 Сентябрь 2021

Change

Найбільш цікаві новини

Лікарі і дієтологи поспішили поділитися найкориснішими варіантами ідеальних сніданків.

Корисний сніданок – запорука енергії та хорошої роботи організму на весь день. Про це пише koolinar.

Рис. Звичний білий рис містить складні вуглеводи, клітковину, навіть він дасть нам енергію і насичення. Будь-який тип рису багатий на амінокислоти, якими харчуються клітини головного мозку. Плюс до всього каша на смак просто дивовижна. Але рис має бути неочищеним. Він не білого кольору, а трохи сіруватий, але саме неочищений насичує наш організм. Саме рисові оболонки містять 80% корисних компонентів, а самі зернятка всього-на-всього 20%.

Кукурудзяна каша добре насичує, зазначає дієтолог. Ця крупа має легко засвоюваний рослинний білок, а також харчові волокна, магній, кальцій, фосфор, калій і вітаміни групи В. Однак лікар попередила, що у кукурудзяної каші вже більший глікемічний індекс – це значить, що зловживати нею не варто людям з цукровим діабетом і ожирінням.

Гречка. Рейтинг найкорисніших каш закриває саме ця. Користь гречки неможливо переоцінити. Це одна з найбагатших білками круп. У гречаних білках міститься величезна кількість амінокислот, тому гречку можна частково зарахувати до м’ясної їжі. Також в гречці великий вміст вітаміну В. А він, як відомо, цілюще впливає на красу і здоров’я шкіри.

Раніше ми писали про те, що експерти назвали ідеальні продукти для шкільного сніданку.

Loading...

Читайте также