Разделы:

rabotat nochyu

Поради

Названі негативні наслідки постійної роботи вдома

1073

11:00, 28 Октябрь 2021

Change

Найбільш цікаві новини

Вчені з Каліфорнійського університету в США провели дослідження, опитавши майже 1000 осіб, які у зв’язку з пандемією перейшли на віддалену роботу.

Виявилося, що більша частина людей (64%) стали відчувати себе значно гірше, у них з’явилися проблеми зі здоров’ям, пише maximum.fm

Три чверті опитаних заявили, що їм потрібна психологічна допомога. Також респонденти зазначили, що під час ізоляції стали їсти більше шкідливої ​​їжі і майже відмовилися від фізичних навантажень. Ще однією проблемою стала відсутність правильного режиму дня і особистого простору.

При цьому тільки одна третина опитаних працювала на самоті. Люди скаржилися на те, що їх постійно відволікають домочадці і через це вони не можуть зосередитися на роботі. Найбільше не пощастило жінкам з дітьми. Багато з них впали в депресію, як показало опитування.

Читайте також: Чому робота з дому може стати причиною появи болю в горлі

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.