Разделы:

produkty

Здоровье

Названі продукти для здорового кишечника

1249

10:00, 28 Март 2021

Change

Найбільш цікаві новини

Німецький медик Франциска Рубін перерахувала продукти, які здатні запобігти хворобам кишечника, зміцнити здоров’я і замінити ліки.

На першому місці в списку лікаря овес і каша з нього. За словами фахівця, цей злак універсальний засіб захисту організму від багатьох хвороб, пише maximum.fm

Вживання вівсяної каші допоможе зняти запалення кишечника і заспокоїти його. При попаданні продукту всередину він огортає кишківник захисною плівкою, яка зменшує дію шлункового соку на його стінки при підвищеній кислотності.

Введення в раціон вівсянки призводить до зменшення маси тіла, нормалізації тиску, зниження рівнів холестерину і цукру в крові. Чай на основі вівса має заспокійливий і розслабляючий ефект. При цьому наголошується, що вживати слід не вівсяні пластівці, а цілозерновий продукт, що пройшов мінімальну обробку на підприємстві. Також в список потрапили часникцибулялимон і льняна олія.

Читайте також: Стало известно, кому нельзя есть капусту

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.