Разделы:

rezept-ee-suesskartoffelchips-roh-bei-maschinen

Здоров`я

Названі продукти, що викликають неабияке звикання

1266

10:30, 7 Апрель 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Вчені вивчили властивості продуктів зі штучно поліпшеним смаком і з’ясували, чому вони викликають звикання.

У такій їжі містяться речовини, які засновані на активації нейронної «схеми винагороди» в мозку, а також на придушенні сигналів про достатність їжі. В результаті люди, відчуваючи радість при споживанні таких продуктів, їдять їх часто і багато, завдаючи шкоди своєму здоров’ю.

Експерти запропонували виділити продукти зі штучно поліпшеними смаковими якостями в окрему групу, названу ними гіперапетитними. За твердженням вчених, до гіперапетитні слід відносити то тих продуктів, що зазнали спеціальної смакової обробки з особливою комбінацією жирів, вуглеводів, цукру і натрію. Для більш точного визначення параметрів складу таких продуктів дослідники заклали в програму дані щодо 7757 продуктів з бази даних з харчових продуктів і поживних речовин (FNDDS) Міністерства сільського господарства США.

За підсумками цифрової обробки всі продукти з поліпшеними смаковими якостями розподілили за трьома категоріями поєднань: жирів і натрію (наприклад, хот-доги і бекон); жирних і простих цукрів (торти, морозиво і тістечка); вуглеводів і натрію (крекери з сіллю, чипси і попкорн).

Читайте також: Как кофе помогает в работе кишечнику

Теги:

Loading...

Читайте также