Разделы:

sahar

Здоров`я

Названі продукти, які знижують рівень цукру в крові

1330

12:30, 27 Октябрь 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Вживання продуктів з флавоноїдами покращує функції контролю в організмі глюкози, нормалізує показники її змісту в крові і захищає від розвитку інсулінової резистентності.

За даними нового дослідження, люди, які регулярно вживають продукти з речовинами-флавоноїдами, відрізняються схильністю до низької інсулінорезистентності, пише maximum.fm

В організмі таких людей відбувається більш ефективне регулювання концентрації глюкози в крові, і вони краще захищені від її різких підвищень. В результаті такого поліпшення механізмів контролю глюкози у споживачів флавоноїдів відзначаються нижчі рівні запалення, а у зв’язку з цим і знижені ризики розвитку діабету, ожиріння, серцево-судинних захворювань і раку, констатували дослідники.

Читайте також: Рибалка зловив щуку, розміром з людину: фото

Багатими джерелами флавоноїдів для людей є такі продукти, як петрушка, чебрець, селера, шоколад, а також виноград, ягоди, фрукти і овочі червоного, синього або фіолетового забарвлення. Вчені називають їх потужними біоактивними сполуками, які здатні модулювати регулювання глюкози в крові. «Їх регулярне споживання позитивно впливає на інсулінорезистентність, регулювання рівня глюкози в крові і запалення в організмі, тим самим знижуючи ризик розвитку діабету», – резюмували автори проєкту.

Теги:

Loading...

Читайте также