Разделы:

sahar v krovi

Здоров`я

Названі швидкі способи знизити рівень цукру в крові

447

7:30, 17 Август 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Як пояснюють фахівці, високий рівень цукру в крові дуже небезпечний для здоров’я людини. Якщо з’явилося часте сечовипускання, сильна спрага, нудота, блювота і болі в животі – то до лікаря треба звертатися негайно.

Найоптимальніший спосіб знизити рівень цукру — це ввести швидкодійний інсулін, але є й інші способи, які можна застосувати самостійно, пише maximum.fm

Лікарі дали рекомендації про те, якими методами можна швидко знизити рівень цукру в крові:

  • Ввести інсулін. Робити це можна тільки після консультації з лікарем, який призначить дозування. Після введення потрібно через 10-15 хвилин перевірити рівень цукру.
  • Фізична активність. Фізичне навантаження змушує організм спалювати глюкозу для отримання енергії. Клітини починають перенаправляти глюкозу в м’язи, а рівень цукру знижується. Для зниження рівня потрібні активні вправи, при яких серцю доводиться битися швидше.
  • Вживання води. Звичайна питна вода може допомогти організму виділяти більше сечі, а разом з нею виводити глюкозу. Якщо є проблеми з серцем або нирками, то не варто пити води занадто багато.
  • Велика кількість білка. Продукти з великою кількістю білка допоможуть вам стабілізувати рівень цукру в крові. Важливо, щоб в їжі було багато білків, а не вуглеводів. Зверніть увагу на те, що цей спосіб не знизить рівень цукру в крові так само швидко, як це зробить інсулін.

Читайте також: Ученые выяснили, что спать на выглаженном белье вредно

Теги:

Loading...

Читайте также