Разделы:

len

Здоров`я

Названі унікальні властивості насіння льону

183

10:15, 23 Январь 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Льон з легкістю можна включати у раціон як добавку. А щоб позбутися декількох зайвих кілограмів і не виснажувати себе тренуваннями, голодними дієтами і хитромудрими рецептами, його можна додавати в їжу по столовій ложці на день.

Льон – трав’яниста рослина, яку використовують в текстильній і харчовій промисловості. В останні роки льон і лляне насіння придбали велику популярність і славу, оскільки було виявлено, що поживні речовини, які містяться в них, мають широкий спектр застосування, пише maximum.fm

Лляне насіння багате жирними кислотами Омега-3, антиоксидантами та іншими важливими речовинами, які стануть чудовою харчовою добавкою і допоможуть поліпшити здоров’я.

Боротьба із зайвою вагою. Рослинні волокна, які містяться в лляному насінні, роблять цей продукт союзником у боротьбі із зайвими кілограмами, причому природним чином і без шкоди для здоров’я. Ці поживні речовини покращують процес травлення, дарують відчуття ситості і тим самим рятують нас від переїдання.

Контроль за рівнем холестерину. Велика кількість розчинних харчових волокон запобігає відкладенню холестерину на стінках артерій і полегшує його виведення з організму. Це пов’язано з тим, що волокна «прилипають» до шкідливих ліпідів і перешкоджають їх проникненню в кровотік.

Боротьба із запальними процесами. Багато експертів вважають, що причиною великої кількості хронічних захворювань є відсутність належного контролю за запальними процесами в організмі. У лляному насінні міститься речовина під назвою ліноленова кислота, яка надає потужну протизапальну дію.

Читайте також: Врачи назвали продукты, которые провоцируют рост камней в почках

Теги:

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.