Разделы:

pohudenie

Здоров`я

Названий ефективний спосіб худнути уві сні

2174

22:00, 9 Февраль 2020

Change

Найбільш цікаві новини

За правильних умов сну активізується гормон, який допомагає худнути, коли ви спите, омолоджуватися і підтримувати красу.

Для цього треба дотримуватися певного режиму. «Знайомтеся, гормон, який спалює жир – соматотропін. Він нарощує м’язову масу. А всім відомо, чим більше м’язів, тим більше калорій витратить ваш організм для життєдіяльності. Завдяки цьому гормону розщеплення жиру відбувається в основних проблемних зонах – на животі і талії», – розповіли дієтологи, пише maximum.fm

За словами фахівців, гіпофіз синтезує цей гормон з 22:00 до 2:00 ночі, коли зайвий жир виходить з організму. Таким чином прискорюється процес регенерації клітин, сповільнюється старіння, зміцнюється імунітет. Проте, вироблення гормону нерідко блокується через надмірну зайву вагу, пізнє засинання, переїдання ввечері або через звичку лягати спати з повним шлунком.

«Як запустити гормон соматотропін? Для цього варто дотримуватися кількох важливих правил: налаштуйте свій режим. Лягайте спати не пізніше 23:00. Тривалість сну не має бути меншою за 6-7 годин», – пояснили експерти.

Названий ефективний спосіб худнути уві сні - фото 369817

Читайте також: Почему женщинам нужно есть чернослив

Теги:

Loading...

Читайте также