Разделы:

rost

Здоров`я

Названий несподіваний мінус високого зросту

722

18:30, 26 Октябрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Вчені виявили, що люди високого зросту мають схильність до появи деяких видів раку через велику кількість клітин в організмі.

Раніше ми повідомляли: Медики порадили, як зробити ваш сон міцним

Фахівці проаналізували дані декількох досліджень, в яких вивчали зв’язок між ризиком раку і зростом жителів Норвегії, Кореї, Австрії та Швеції. Це дозволило вченим оцінити ймовірність появи 23 типів злоякісних пухлин з урахуванням кількості клітин в людському організмі.

Дослідники з’ясували, що у жінок кожні 10 сантиметрів зросту сприяють збільшенню ризику раку на 13 відсотків, а у чоловіків – на 11 відсотків. При цьому, 18 типів злоякісних новоутворень, включаючи рак шкіри, щитовидної залози, кишечника, матки і грудей виявилися тісно пов’язані зі зрістом людини. На думку вчених, це пов’язано з підвищеною кількістю гормонів росту, що призводять до більшої кількості клітинних поділів і збільшення ризику небажаних мутацій.

Одним з видів злоякісних пухлин, не пов’язаних зі зростом, виявився рак шийки матки, оскільки головну роль в його появі грає вірус папіломи людини.

Підписуйтесь на CHANGEUA в facebook

Loading...
Загрузка...

Читайте также

Загрузка...