Разделы:

dengi

Суспільство

Названо фактор, який найбільше пришвидшує старіння

3770

10:00, 8 Март 2021

Change

Найбільш цікаві новини

Не лише стиль життя та харчування здатен впливати на процес старіння, а й чимало інших чинників. Медики визначили один із найвагоміших факторів впливу на тривалість молодості та життя.

Фахівці з Департаменту громадської охорони здоров’я в Університеті Копенгагена в Данії виявили, що існує прямий зв’язок між фінансовими труднощами та старінням. Річ у тому, що ті, хто часто стикається з проблемами економічного характеру, значно швидко втрачають молодість.

Це підтвердив експеримент за участю 5 тисяч добровольців віком 35-55 років, з яких лише 18% тривалий час жили у бідності, а решта мали цілком нормальний фінансовий стан.

Читайте також: Ці три продукти допомагають зменшити апетит

Під час досліджень фахівці проводили аналіз фізичних та розумових показників. Виявилось, що ті, хто понад 4 роки страждав від скрути, мав гірші фізичні показники, аніж ті люди, у яких все фінансово було добре. Така ж ситуація і з розумовою діяльністю.

Річ у тому, що через проблеми фінансовому плані призводять до збільшення запальних процесів в організмі, що впливає і на імунітет і на загальний стан здоров’я. Тому дослідники вважають, що брак коштів і справді може пришвидшувати процес старіння, оскільки стресові ситуацій поступово знищують людину.
Loading...

Читайте также