Разделы:

matcha

Новости

Названо головний ЗСЖ-тренд прийдешнього 2019 року

78

12:15, 28 Декабрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Матча поступово стає панівною тенденцією в сфері здорового харчування. Але 2019 рік – рік, коли матча стане не просто «цим зеленим напоєм», а опиниться в списку основних продуктів в раціоні кожної людини, яка піклується про своє здоров’я, пише сайт Popsugar, передає Сегодня.

Читайте також 40% українців вважають себе здоровими

Результат пошуку зображень за запитом "Матча"

По суті, матча – це набагато концентрованіша форма зеленого чаю, тобто кофеїну в чашці набагато більше. Смак напою трохи землистий, але в поєднанні з вашим улюбленим молоком (коров’ячим, соєвим, мигдальним), він дуже смачний.

Ось кілька цікавих фактів про чаї матча від Мирослави Ульяніної, експерта з харчування та мотиваційного health-спікера:

  • Оригінальний матча – родом з Японії. Тоді він смачний, ароматний, кольору молодої зеленої трави. Але його люблять підробляти. Китайці, звісно. Різниця – очевидна. Китайський матча – сіро-зелений, аромат і смак – не виражені;
  • Урожай матча збирають вручну і тільки 1 раз на рік, перед збором кущі закривають від сонячних променів, щоб збільшити кількість амінокислот і хлорофілу в листках, чим надати їм насиченого темно-зеленого кольору і солодкуватого присмаку;
  • У матча в 137 разів більше антиоксидантів, ніж в звичайному зеленому чаї, в 60 разів більше, ніж в шпинаті;
  • Матча підвищує фізичну витривалість на 24%;
  • В 1/2 чайної ложки матча – 289 мг рослинного білка (коли в зеленому чаї – всього 3 мг).
  • Містить багато мікроелементів (калій, залізо, кальцій), вітамінів (А, група B, C, Е, K)
  • Включає потужні антиоксиданти – катехіни – які борються з вільними радикалами (профілактика раку).
  • Містить амінокислоту L-Теанін (L-Theanine), яка стимулює синтез альфа-хвиль, які розслаблюють, але не викликають сонливості (японські монахи заварювали матча для медитацій), а також гормонів дофаміну і серотоніну, які покращують настрій, сприяють кращій роботі пам’яті і концентрації уваги.
Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.